طاقـمــنــا

 • Ahmet Akcan أحمد آكجان
 • İpek Gemicioğlu
 • Sona Tomaç
 • Emine Güldür
 • Evren Soyuçok
 • Utku Aydın
 • Mehmet Özalp
 • Aysun Cihangir
 • Mesut Günebakanlı
 • Mahmut Öncel
 • Ayşenur Kargın
 • Taha Ahmet Özel
 • Gülazem Doğan
 • Şeyma Akcan

Ahmet Akcan أحمد آكجان

المدير العام

خرج من كلية الحقـوق في جامعة إسطنبول وحول المخزون الثقافي والفني الذي إكتسبه من أيام الدراسة إلى الحياة العملية عام 2003 وإكتسب خبرة عالية في تنظيم العديد من الفعاليات والنشاطات الثقافية وقام بتأسيس مؤسسة Lale Organizasyon عام 2007 ونفذ العديد من المشاريع والأعمال في مجال تاريخ الفن والحقوق وساهم في أعمال ونشاطات وفعاليات العديد من منظمات المجتمع المدني قي مجال الفن والحقوق .
ahmet@laleorganizasyon.com

İpek Gemicioğlu

General Coordinator

After her high school education at Notre Dame de Sion, she continued her education in L'Université Rennes 2 and L'Université La Rochelle and graduated from Istanbul University Translation Studies French Department. Since her student years, she worked on many projects in the field of culture and arts. She took on various roles in different projects such as Motovun Film Festival event consultant, WOMIST festival coordinator, Golden Routes project coordinator, From Craft to Design documentary director. Currently she continues her project production, coordination and execution activities within Lale Organization.
ipek@laleorganizasyon.com

Sona Tomaç

Administrative Assistant

She graduated from the History of Art Department of Marmara University in 2017. She took part in the operational processes of various organization companies. She took part in the consultancy section of the Pera Museum, as well as short-term exhibition guidance and VR technology guidance between 2018 and 2019. Tomaç who joined the Lale Organization team in September 2020, is undertaking the task of Executive Assistant.
ofis@laleorganizasyon.com

Emine Güldür

المنسق المالي

سلجوق هي الجامعة الخريجين درجة المحاسبة. كلية إدارة الأعمال جامعة الأناضول هي آخر طلاب الصف. وقد 10 عاما من العمل في مجال المحاسبة والمالية في مختلف الشركات. الشركة تجري منسق الشؤون المالية.
muhasebe@laleorganizasyon.com

Evren Soyuçok

منسق التحرير، محرر المحتوى

جامعة مندريس عدنان (ADU) اللغة التركية وآدابها الترخيص وهو خريج TYL اللغة التركية وتدريس الأدب. منذ عام 2005 يخدم كتابة بلوق. تركيا من قانون الشركات (turkiyehukuk.org) يحمل منسق نشر الموقع؛ مشاريع أخرى توفر الشركة الدعم التحرير والتدقيق فيها.
evren@laleorganizasyon.com

Utku Aydın

النشر ومنسق التصميم

جامعة غيرني الأمريكية هو تخرج من قسم التصميم الجرافيكي. الصحافة والعلاقات العامة، والتسويق، لديه خبرة في مجال الإعلان والنشر. طباعة الرقمية البث الشركة وينفذ الإنتاج وتنسيق أعمال التصميم.
tasarim@laleorganizasyon.com

Mehmet Özalp

Lale Sanat Koordinatör

Van doğumlu Mehmet Özalp, İlk, orta ve lise öğrenimini Van'da tamamladı. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi İşletme Ön Lisans Programından, 2005 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümünden mezun olan Özalp, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümüne devam etmektedir.
İstanbul ve Ankara'da çeşitli firmalarda muhasebeci olarak çalıştı. 2007 yılında Lale Organizasyon'da çalışmaya başladı. 2013 - 2017 yılları arasında Geleneksel Sanatlar Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Kuruculuğunu üstlendiği ve 2010 - 2017 yılları arasında faaliyet gösteren Ethos Ajans bünyesinde Lale Organizasyon ile ortaklaşa projeler gerçekleştirdi. Lale Organizasyon bünyesindeki Lale Sanat'ta çalışmalarını yürüten Özalp, evli ve bir çocuk babasıdır.
bilgi@lalesanat.com

Aysun Cihangir

Lale Sanat Koordinatör

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Aysın Cihangir, geleneksel sanatlar alanında çalışmalar yapıp kalem işi ve çintemani çalışmaları yaptı. Ocak 2020’de Lale Organizasyon ekibine katılan Cihangir, Lale Yayıncılık’ın çalışmalarını yürütmektedir.

bilgi@lalesanat.com

Mesut Günebakanlı

Proje Geliştirme Danışmanı

1959 Bursa doğumlu. İlkokul ve liseyi doğduğu şehir Bursa’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde “Televizyonda Görsel Tasarım ve TRT Tematik Kanallarında Uygulamalar” teziyle bitirdi. 1982 yılında Manajans ile Kamera ve Laboratuvar Teknikeri olarak başladığı kariyerinde daha sonra farklı şirketlerde Teknik Yönetmen, Yapım Koordinatörlüğü gibi görevler üstlendi. 1991’de Flash TV Genel Müdür Yardımcılığı, 1992’de Kanal E’nin kurucu ekibinde yer aldı. Daha sonra TRT’de uzun yıllar Genel Müdür Uzmanlığı ve Stratejik Uzmanlık yaptı. Bu sırada Boğaziçi Müzik Festivali, Mistik Müzik Festivali gibi etkinliklerin TV Yapım Koordinatörlüğünü yaptı. Birçok seçimde ANAP, Ak Parti gibi partilerin seçim müziklerini organize etti. 2004’te İstanbul’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasının organizasyonunda yer alan Mesut Günebakanlı 2019 yılının Ağustos ayından itibaren Lale Organizasyon bünyesinde Proje Geliştirme Danışmanı olarak görev yapmaktadır.
mesut@laleorganizasyon.com

Mahmut Öncel

Etkinlik Koordinatörü

1996 yılında başladığı ticaret sektöründe uzun yıllar çalıştı. Kültür, sanat, müzik gibi çeşitli festival ve etkinliklerde organizasyon alanında uzmanlaştı. İstanbul, Erzurum ve Bursa’daki belediyelerin kültür ve sanat organizasyonlarını üstlendi. 2008 yılında kariyerine Asitane Organizasyon Şirketinde devam etti. Aralık 2017’den itibaren Lale Organizasyon bünyesinde proje, etkinlik ve organizasyon sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
mahmut@laleorganizasyon.com

Ayşenur Kargın

Stajyer

2019 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Minyatür Ana Sanat Dalından proje birincisi olarak mezun oldu. Yazma Eserler Kurumu'na bağlı kütüphaneler, Türk ve İslam Eserleri Müzesi ile Geleneksel Sanatlar Derneği'nde staj yaptı. Mart 2020'den itibaren şirketin sanat projelerinde görev almaya başladı.
bilgi@laleorganizasyon.com

Taha Ahmet Özel

Editor

He graduated from the Faculty of Communication, Department of Journalism in Kocaeli University at 2018. He worked as a reporter and editor in local media such as radio, newspapers and magazines in Kocaeli. He has been working as an editor of the Turkish Law (turkiyehukuk.org) site with the company since September 2020.
taha@laleorganizasyon.com

Gülazem Doğan

Yardımcı Personel

Niğde Kayırlı doğumlu Gülazem Doğan ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Bilgisayar İşletmenliği, İlk Yardım ve Hijyen Eğitimi Sertifikalarına sahip. Niğde Kayırlı Engelli Platformu, Kök Hücre Derneği ve Türk Kızılay’ında üstlendiği gönüllü görevlere devam etmektedir.

2015 - 2019 yılları arasında İstanbul Havalimanı’nda hizmet sektöründe çalışan Doğan, Haziran 2020’den itibaren Lale Organizasyon ekibine dahil oldu.
bilgi@laleorganizasyon.com

Şeyma Akcan

Proje Koordinatörü

2015 yılında başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. 2016-2018 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sinema Kulübü yönetim kurulunda görev aldı; film gösterimleri ve söyleşiler düzenledi, dergi çalışmaları yaptı. 2019 yılında Bilim Kahramanları Derneği’nde gönüllü olarak görev aldı. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Kürtçe bilmekte, Microsoft Office ve Photoshop programlarını orta düzeyde kullanmakta, sinema sanatı ve masa tenisi sporuyla yakından ilgilenmektedir. 2015 yılından bu Lale Organizasyon bünyesinde düzenlenen çeşitli organizasyonlarda görev almaktadır.
ofis@laleorganizasyon.com