© Lale Organizasyon | All rights reserved.

Team

  • Ahmet Akcan
  • Emine Güldür
  • Evren Soyuçok
  • Fatma Artan
  • Mahmut Öncel
  • Mesut Günebakanlı
  • Ömer Kabakçı
  • Şeyma Akcan
  • Utku Aydın

Ahmet Akcan

General Manager

Ahmet Akcan graduated from the Faculty of Law of İstanbul University. In his student years, Akcan involved in culture and art activities and then transferred these activities to his professional life in 2003 and gained experience in many successful organizations. In 2007, he founded Lale Organization. He carried out many activities and publishing projects in areas of traditional arts, art history and law. Besides his commercial activities, he has active duties in many non-governmental organizations that focus on culture, art and law.
ahmet@laleorganizasyon.com

Emine Güldür

Financial Affairs Coordinator

Selçuk University is a graduate of accounting. Anadolu University business school is a senior student. She has been working in accounting and finance fields at various companies for 10 years. She is the coordinator of the firm's financial affairs.
muhasebe@laleorganizasyon.com

Evren Soyuçok

Editorial Coordinator, Editorial Editor

He is a graduate of Adnan Menderes University (ADÜ) Turkish Language and Literature Department and a TUL graduate of ADU Turkish Language and Literature Teaching. He has been a blogger since 2005. He is the publishing coordinator of the Turkish Law (turkiyehukuk.org) site within the company; Offers editorial and redactor support to other projects of the company.
evren@laleorganizasyon.com

Fatma Artan

Düzen ve Temizlik Sorumlusu

Evli ve 3 çocuk annesidir. Daha önce Esenler ilçesindeki özel bir kolejde kat görevlisi, daha sonra ev yemekleri yapan bir lokantada aşçı olarak çalıştı. Mart 2019’dan itibaren şirket bünyesinde mutfak ve temizlik sorumlusu görev yapmakta, lise öğrenimine devam etmektedir.
artanfatma13@gmail.com

Mahmut Öncel

Etkinlik Koordinatörü

1996 yılında başladığı ticaret sektöründe uzun yıllar çalıştı. Kültür, sanat, müzik gibi çeşitli festival ve etkinliklerde organizasyon alanında uzmanlaştı. İstanbul, Erzurum ve Bursa’daki belediyelerin kültür ve sanat organizasyonlarını üstlendi. 2008 yılında kariyerine Asitane Organizasyon Şirketinde devam etti. Aralık 2017’den itibaren Lale Organizasyon bünyesinde proje, etkinlik ve organizasyon sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
mahmut@laleorganizasyon.com

Mesut Günebakanlı

Proje Geliştirme Danışmanı

1959 Bursa doğumlu. İlkokul ve liseyi doğduğu şehir Bursa’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde “Televizyonda Görsel Tasarım ve TRT Tematik Kanallarında Uygulamalar” teziyle bitirdi. 1982 yılında Manajans ile Kamera ve Laboratuvar Teknikeri olarak başladığı kariyerinde daha sonra farklı şirketlerde Teknik Yönetmen, Yapım Koordinatörlüğü gibi görevler üstlendi. 1991’de Flash TV Genel Müdür Yardımcılığı, 1992’de Kanal E’nin kurucu ekibinde yer aldı. Daha sonra TRT’de uzun yıllar Genel Müdür Uzmanlığı ve Stratejik Uzmanlık yaptı. Bu sırada Boğaziçi Müzik Festivali, Mistik Müzik Festivali gibi etkinliklerin TV Yapım Koordinatörlüğünü yaptı. Birçok seçimde ANAP, Ak Parti gibi partilerin seçim müziklerini organize etti. 2004’te İstanbul’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasının organizasyonunda yer alan Mesut Günebakanlı 2019 yılının Ağustos ayından itibaren Lale Organizasyon bünyesinde Proje Geliştirme Danışmanı olarak görev yapmaktadır.
mesut@laleorganizasyon.com

Ömer Kabakçı

Proje Koordinatörü

1996 İstanbul doğumlu. Lise yıllarından itibaren müzik yapım ve alt yapı işleriyle uğraşmakta; FL Studio, Cubase gibi dijital müzik yazılımlarında uzmandır. Aynı zamanda gitar ve bateri gibi müzik aletlerini çalmakta, fotoğrafçılık ve sinemayla ilgilenmektedir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilim Tarihi Bölümünde öğrenimine devam etmektedir.
omer@laleorganizasyon.com

Şeyma Akcan

Proje Koordinatörü

2015 yılında başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. 2016-2018 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sinema Kulübü yönetim kurulunda görev aldı; film gösterimleri ve söyleşiler düzenledi, dergi çalışmaları yaptı. 2019 yılında Bilim Kahramanları Derneği’nde gönüllü olarak görev aldı. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Kürtçe bilmekte, Microsoft Office ve Photoshop programlarını orta düzeyde kullanmakta, sinema sanatı ve masa tenisi sporuyla yakından ilgilenmektedir. 2015 yılından bu Lale Organizasyon bünyesinde düzenlenen çeşitli organizasyonlarda görev almaktadır.
seyma_akcan@hotmail.com

Utku Aydın

Publication and Design Coordinator

He is a graduate of Graphic Design Department of Girne American University. Press-public relations, experimentation in marketing, advertising and publishing. Production and coordination of the company's printing and digital publishing and design works.
tasarim@laleorganizasyon.com